سال گذشته در چنين روزهايي وقتي با داوطلب کنکوري، محمدميلادخدابنده لو، صحبت مي کرد، دائما از فراموش کردن درس ها و احساس خستگي مي گفت
در آزمون سنجش رتبه ي ايده آل خود را کسب نکرده بود و بسيار آشفته بود
من مثل هرسال در اين روزها، به او هم گفتم : من ازت فقط 2 چيز رو ميخوام و اون اينکه در طول همين مدت کوتاه باقي مونده،

اولا يک داوطل کنکوري بايد جمع بندي رو بصورت کامل اجرا کنه و ثانيا به اين فکر کني که ?”کنکور، با کنکوربه اتمام نمي رسه”!!

يادمه بهم گفت: مورد اول رو کاملا فهميدم و قول مي دم که جمع بندي رو کامله کامل اجرا کنم و در مدت باقي مونده همه ي توانم رو بکار بگيرم و طوفاني ادامه بدم….ولي…جمله ي دوم رو متوجه نشدم! و من بهش گفتم مورد اول رو کامل اجرا کن و مورد دوم رو فقط به جملش فکر کن…بعدها منظورم رو کاملا خواهي فهميد…
محمدميلاد داوطلب کنکور پارسال، امروز دانشجوي دندانپزشکي است…
و امروز قطعا معنا و مفهوم دو نکته اي که بهش گفتم رو بيش از هر زمان ديگري درک مي کنه…
?هنوز 2فرصت ايده آل براي تو وجود دارهطوفاني ادامه بده!
تو هم ميتوني سال آينده از اين دست مثال ها براي کنکوري ها باشي…

براي رسيدن به موفقيت تو فقط به يک برنامه ريزي درست و اصولي و مقدار زيادي همت و تلاش براي اجرا کردن اون داري، مطمئن باش هيچکس بدون اين دو بال قدرتمند به هدفش نميرسه

منبع مطلب: https://dr-yaghobi.com/refresh-the-file-of-a-minecraft-volunteer/

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

لوازم یدکی لودر با هم ، راه گنجینه ی شعر و ادب(تکالیف مدرسه) سال تحصیلی 1400 ـ 1399 مطالب علمی کشاورزی Amy پایگاه صابرون خاطرات کفاش باشی Katie تعمیرات لوازم خانگی | دیجی تال سرویس